Lietošanas noteikumi

Termini

PārvaldītājsTīmekļa vietnes īpašnieks un pārvaldītājs ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Probo”, reģistrācijas numurs 40203061349, Rīga, Baložu iela 7 - 13.

Tīmekļa vietneDomēna www.autocena.lv informācijas un interaktīvu pakalpojumu sakopojums, kas uzbūvēts no tīmekļa lappusēm un cita veida datiem (attēliem, skaņām u.tml.).

LietotājsFiziska persona, kas izmanto tīmekļa vietnes pakalpojumus.

Personas datiJebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu dzīvu fizisku personu. Personas datus veido arī dažāda informācija, kuru apkopojot, var identificēt noteiktu personu.

Sīkdatnes (cookies)Neliela teksta datne, kas tiek saglabāta jūsu datorā vai portatīvajā ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Pirmās personas sīkdatne ir sīkdatne, ko iestata tīmekļa vietne, kuru apmeklējat. To var izlasīt tikai šī vietne. Turklāt tīmekļa vietne var izmantot ārējus pakalpojumus, kuri arī iestata savas sīkdatnes, ko sauc par trešās personas sīkdatnēm.

Vispārējie noteikumi

Sīkdatņu politika

Personas datu aizsardzība

Vietne uztur atbilstošus administratīvos, tehniskos un fiziskos drošības pasākumus, lai aizsargātu Lietotāja sniegtos personas datus pret nejaušu, nelikumīgu vai neautorizētu iznīcināšanu, pazušanu, labošanu, piekļuvi, atklāšanu vai izmantošanu un citiem pretlikumīgiem izmantošanas veidiem.